EnglishEnglish Mostek Electronic

 

 

Biz Kimiz? ve Kronolojik Tarihçemiz.

 

Mostek Elektronik

 

Mostek Elektronik Bilgisayar San.ve Tic.Ltd.Şti olarak 1990 yılından beri otomat makinaları imalatı yapıyoruz. Dinlenme Tesislerinde , Alışveriş Merkezleri ve Otellerde güncel otomat makineleri satışı ve işletmeciliği yapmaktayız. Müşteri odaklı üretim tarzımızla mutlu müşteriler görmekten gurur duyuyoruz. Her geçen gün kendimizi bir adım ileriye taşımanın sevinci ile ürünlerimizi ve faaliyetlerimizi geliştiriyoruz.

Vizyonumuz

 

Ülkemizde yapılamayanı yapma, imkansız denilenleri başarma hedefi ile otomat sektörünün ülkemizdeki öncülerinden olmaktır.

Misyonumuz

 

Müşterilerimizin istek ve önerileri dahilinde başarılı kadromuzla birlikte müşterilerimiz asla mağdur olmadan ürünü zamanında aktif yollarla ulaştırmak temel amacımızdır. Kalitemizden ödün vermeden çalışarak; Rekabet üstünlüğümüzün kaynağı ise pazarda büyük bir paya sahip olmakla birlikte istenilen ürünü sunmayı amaçlıyoruz. Bugünümüzün garantisi yaptıklarımızın başarısı ve gelecek için sistemli çalışıyor olmamızdır.

Tarihçemiz

 
1990
Mostek Elektronik temelleri 1985'li yıllardan itibaren yaygınlaşan atari salonlarına, yurt dışından getirilen atarilerin yerli üretiminin yapılması amacı ile millileştirmek için kurulmuştur. Üretimlerine 1990 yılında başlayan Mostek Elektronik tüm Türkiye ve komşu ülkeler ile orta doğu ülkelerinde ismini duyurmuştur.
2004
Konsol oyunlarının yaygınlaşması ile atari sektörünün son demlerini yaşadığı dönemde otomat üretimine hız veren firmamız günümüzde hala adını sıkça duyduğumuz oyuncak yakalama "Kepçe" makinelerinin ilk yerli üreticilerinden olmuştur.
2010
Makas Matik adı ile patenli yeni oyun makinemizin arge çalışmalarını tamamladık ve seri üretime başladık. MakasMatik ile Türkiye'de bir kez daha kendi geliştirdiğimiz ürüne patent alma başarısını gösterdik.
2012
Kablosuz kontrol artık mümkün. Oyun makinelerimizin tüm ayarlarını evinizden yapabilir ve arıza kayıtlarını istatistiklerini takip edebilirsiniz. GSM ve WiFi ile bağlantı kurulabilen kontrol modülleri cihazlarımıza eklendi.
2015
Tüm oyuncak makinelerimiz artık konuşuyor! Kendi eksikliğini ve arızasını söylüyor.. (Özellikleri ile beraber dünyada bir eşi yok) Makinelerimizde erişilebilirliği arttırmak amacı ile oluşan sorunları kod sisteminden sesli uyarı modülü ekleyerek güncelledik.
2018
Gelişen teknoloji ve ihtiyaçların değişimine kayıtsız kalmayan firmamız simülatör teknolojileri konusunda ar-ge faaliyetleri sürdürmektedir. Yenilenebilir enerji kaynakları projelerimiz ve simülatör geliştirme sürecimizi 2019 yılında tamamlamayı hedefliyoruz.